IČO: 46965092 DIČ: CZ46965092

marketing@interkontakt.cz +420 516 498 811

O firmě

INTERKONTAKT, spediční a obchodní servis, spol. s r.o.


Interkontakt

Naší doménou je kamionová doprava, spedice a zasilatelství v rámci celé Evropy již od roku 1991. Měsíčně zajišťujeme přes 2500 přeprav. Cenové nabídky a kalkulace provádíme do 24 hodin. Disponujeme všemi typy kamionů pro mezinárodní kamionovou dopravu a logistiku.

Naše společnost je jednou z mála spedičních firem, která má i pojištění odpovědnosti dopravce.

Jsme zakládajícím členem Svazu spedice a logistiky ČR. Jsme certifikováni dle normy ISO 9001.

V červnu 2012 byla naše společnost prostřednictvím ČEKIA Stability Award 2012, ohodnocena ratingem AA - Vynikající, které nás řadí mezi 15% nejstabilnějších firem v České republice. Přepravy provádí naše dceřinná společnost FARELA, s. r. o. a smluvní dopravci, kteří jsou prověřeni interními audity a dlouholetou spoluprací. Nabízíme spolupráci s příjemným a profesionálním personálem a dobrou jazykovou vybavenost našich dispečerů. Máme kvalitní marketingové oddělení – cenové nabídky a kalkulace zpracujeme do 24 hodin. Nabízíme kompletní servis, tzn. průběžná informovanost, poradenství a konzultace, tzn. pohodlí a klid pro zákazníka, dále nabízíme speciální péči a věrnostní programy pro významné zákazníky. Ceny garantujeme po dobu nejméně 1 roku.

Naše firma začala v posledních letech využívat také moderní způsoby komunikace: tel. software ProCaller, který slouží pro ovládání a řízení telefonního provozu telefonní pobočky z počítače, sledování příchozích, odchozích a zmeškaných hovorů.

Nabízíme tyto přidané hodnoty:

  • kvalitní marketingové oddělení - cenové nabídky do 24 hodin (cenový servis)
  • firemní bezpečnostní politika (příručka řidiče)
  • firemní CO2 politika
  • elektronická fakturace
  • metodika řešení reklamací (manuál pro naše zákazníky), řešení reklamací za zákazníky
  • KPI (měsíční přehled realizovaných přeprav - nakládky, vykládky, zpoždění, celkové množství objednávek ...) = zpětná vazba
  • hodnocení spokojenosti zákazníků (předcházení případným problémům v další spolupráci)

Prezentace společnosti

Nabízíme široké portfolio služeb, moderní vozový park a v neposlední řadě vysoce kvalifikované zaměstnance, kteří jsou připraveni nabídnout našim obchodním partnerům řešení přímo „na míru“. To vše za podpory vlastních IT technologií a systémů.
Scroll to Top